Wednesday, March 20, 2013

И силно светнал ден... Зарем не е прекрасно!!!! Времето е расположено за цветни комбинации, боја, раскош, свежина...Цветни пантолони, кошулче, сако и конечно пролетни чевлички :)
 Па денес е денот на пролетта, да ја отвориме и оваа сезона !!!!Уживајте!!!

6 comments:

 1. Одлично! Обожавам чевли во луди бои =)
  Само капата би ја тргнала, останатото е прекрасно.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Blagodaram..mozebi imas pravo za kapata..no vo nekoi kombinacii mi davaat opushten izgled so komvibacija na shtikli..pozz :-)

   Delete
 2. Pantolonite ti gi obozavam! :D
  Predra kombinacija.

  ReplyDelete
 3. Убава пролетна комбинација!
  Боите и принтот се совршено вклопени, а чевлите се лудило!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Fala , jas sum cevloholik :-) ako mozam taka da go narecam...gi obozavam!!!! Zeniii :-)

   Delete