Saturday, March 23, 2013

Добар ден мои драги блогери!!!! Денот е прекрасен и сакав да побрзам на ова прекрасно сонце да ги направам и денешните фотографии за мојот нов пост..и мора да се пофала со мојот нов CANON апарат кои направи да изгледам барем малку поубава :)))
   Денешната комбинација на кратка сукњича со тигрес принт и пуштена кошула некако ми делува слатко :)... и нормално крем хулахопка затоа што времето сеуште не е за голи ноџина и чорап чевли кои ги обожавам! Малку марама како моден додаток и јакничка :)Уживајте!!!3 comments:

 1. Многу ти се интересни чизмичките, супер што се малку над колено :)

  http://sanjaburgundy.blogspot.com/2013/03/blue-skirt-curly-hair.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
  2. Mnogu ubavo stojat zatoa shto se lepat za noga..a osobeno se sexy so crna hulahopka :-)

   Delete