Friday, March 29, 2013

Добар ден на еден дождлив ден :))..
Искрено го сакам ова време, мирисот на дожд и чадорчињата по улиците :)))..
Денешната комбинација е црно бела со малку боја..мојот избор овој пат беше црвено!!!
Мојот предлог комбинација за денес е како за малку пари може да изгледате шик!!! Ова фустанче може да го најдете во Певекс за 199 ден. чорапи санда 50.ден и веќе сте направиле комбинација за 250 ден!!! Уживајте комбинирајте и играјте си со боите!!! Бидете креативни!!!
Имајте убав ден :*


2 comments:

  1. фустанчето е предобро, одам утре до Певекс.
    Ми се допаѓа што си одбрала црвено како разбивање на црно-белата комбинација.

    ReplyDelete
  2. Kakva reklama i pravam !!! Blagodaram :-*

    ReplyDelete