Friday, March 22, 2013

Мислам дека мојот балкун стана централно место каде што се сликам :)))... и тоа девојчето што ја чува Сара..пред се моја другарка ја ѓњавам тоа да го прави..но што да правам кога моментално немам избор... и нормално пред секое одење на прошетка или на работа ќе ме сликне :)))...
    Денешниот спој на лилаво со маслинесто зелено некако спонтано се роди... И на крај ...крајниот прозивод ми се допадна...па кажете што мислiте вие!!! :))

Уживајте мои блогери!!!

6 comments:

 1. Згодна мама!

  Поздрав,

  amolusso.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Конечно се ослободив од учење и можам да ти коментирам.
  Мене ми се допаѓа комбинацијата.
  Спојот на animal принт со покежуал парчиња во силна боја е храбар избор, но сепак на крај излего одлично. :)

  ReplyDelete