Sunday, March 31, 2013

И конечно мојот сопруг денес реши да ми направи фотосесија :))).. Мора да признаам дека фотографиите се прекрасни и имам тешка задача да изберам само неколку од нив...
Пред да ги прикачам да спомнам нешто за мојот аутфит..Оваа недела некако сум инспирирана од комбинациите и можностите што ги нуди црно и бело и комбинација на некоја друга боја..овој пат тоа беше мојата омилена..Окер..
Да не должам многу и еве погледнете!!!
Уживајте во последниот ден од викендот!!! :)4 comments:

  1. Mi se dopaga vmetnuvanjeto na oker vo crno belata kombinacija, epten smelo a krajniot rezultat e poveke od odlicen. Prekrasni sliki!

    ReplyDelete