Friday, May 17, 2013

Blue with stripes

 Денешниот пост е една повторно една секојдневна комбинација со модни детали кои ке ве извлечат од класичниот монотон изглед...купувајте ги , имајте ги затоа што тие секогаш ќе ви дадат еден посебен изглед. За накит повторно избрав ланче од мојата колекција кое добро се вклопи и си го најде своето место. За високи  потпетици можете да направите поголем избор во зависност со што располагате во вашиот плакар и за среќа мене ми се совпаднаа со црно-белата маичка..
Погледнете и имајте убав ден!


6 comments:

  1. Mnoogu mi se dopagja. Belovo sako posebno, mu dava nekoj shmek na celiot izgled. Jas vaka doterana bi te pratila direktno na more, na nekoj brod da uzivas :))

    ReplyDelete
  2. aaaaaa suuuuuuuper..ribica edna zgodnoca :*

    ReplyDelete
  3. Прекрасно! Ми се допаѓа начинот на кој си ги искомбинирала фармерките и сакото со сандалите. Едноставно = совршено! :)

    ReplyDelete