Saturday, May 25, 2013

Fashion & Friends :)

Добар ден... :)
Денес ќе погледнете кратко фустанче со моден принт, во бледо кремова боја....која супер ми се совпадна со чизмичките :)... а како моден детал доминира сино-златната боја која го заокружува целиот изглед .Сето тоа во еден  прекрасен ден со блогерките....фала женски! :*

15 comments:

 1. ufffffff denes mi bese PRE KRA SNA!! fustanceto tolku nezhno a pak vpecatlivo odlicno iskombiniranno so cizmickite-abe super! :)

  ReplyDelete
 2. Uste koa te vidov na zaednickata slika se zaljubiv vo fustanceto! Mnoooooogu mi se svigja.Ama celosno super izgledash :*

  ReplyDelete
 3. Фустанчето има преубав принт.
  Ми се допаѓаш скроз :D

  ReplyDelete
 4. Фустанчето е прекрасно! Супер комбинација со чизмичките :))

  http://fashioncompilation.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. kako i sekogas stilski i na svoj prepoznatliv nacin :)

  ReplyDelete
 6. preubava...kompletno cela!!!

  ReplyDelete
 7. Hi girl! I saw you commenting on my blog, would you like to appear there as well? I love this outfit!! http://dhariascloset.blogspot.com :)

  ReplyDelete
 8. Here is the link, thank you very much!! I really hope you like the entry! http://dhariascloset.blogspot.mx/2013/05/the-great-style-of-sajmonce-from.html and FB https://www.facebook.com/Dhariascloset :)

  ReplyDelete