Saturday, May 11, 2013

Pink :)

Во денешниот пост ќе погледнете една комбинација на розево со теѓет боја ,разиграно ...цветно.. и  весело...  со мал додаток на накит од мојата колекција која мислам добро се вклопи. Погледнете а јас заминувам на работа...имајте убав ден!2 comments:

 1. Од кај ти се хулахопкиве? И претходните, многу се јаkи и убави боите.
  Неодоливо слатко изгледаш :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nekoi od sanda nekoi od penti :-) falaaaa

   Delete