Friday, May 10, 2013

New colection by Simona Petrovski :)

И да ја зголемиме колекцијата на мојата рачна изработка но овој пат и со новитети :)... Освен ланчиња овој пат ќе погледнете и обетки кои повторно се во мојата пролетна колекција...колоритни, цветни и раиграни :)... Јас продолжувам со мојата работа ... а на вас оставам да одлучите дали ви се допаѓа...погледнете ! :*

6 comments:

  1. daa, mnogu se ubavi, a lanceto vo mint nijansi mi e edno od favoritite ;))

    ReplyDelete
  2. Едноставно прекрасни. Дефинитивно би носела нешто како овие погоре! :)

    ReplyDelete