Monday, May 13, 2013

Casual outfit

Брррр надвор е смрзнувачка во однос на претходните денови.... И затоа во денешниот пост со јакничка :). Кежуал, едноставно но сепак ќе доловите еден свој стил, во кој ќе се чуствувате удобно и шик :)... Скајот повторно во мода и спремен за  многу комбинации.. И ете погледнете за што станува збор... Облечете се и уживајте и во едно вакво време ! :*


6 comments:

  1. Epa bravo! Casual,ama i epten tipski izgledas.Mi se svigja kako si iskombinirala se, a jaknickava e poln pogodok, onaka bas mi 'fati oko' :)))

    ReplyDelete
  2. aaaaaaaaaaaaa eve go mojot possssssssssssstttttttttttttt- go obozhavammmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!! <3 <3 ekstra ekstra ekstraaaaaaa

    ReplyDelete
  3. Јакничката е предобра! :)

    ReplyDelete