Monday, May 6, 2013

Evening look

Денешниот пост ќе биде мој избор за еден вечерен изглед, мојот избор на црна гардероба со детали секогаш ме прави креативна да размислам со што да ја разбијам монотонијата и каков изглед сакам да постигнам.. и имам веќе милион идеи..но овој пат се одлучив за нешто елегантно..за жал бидејќи времето беше лошо и неможев да направам некои убави фотки..но можете да погледнете за што станува збор...
4 comments:

 1. Mocno! Kosa ti je predivna!

  ninafashionshow.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Lady in black ;)
  Mi se svigja lokacijava, jas sum po vakvite stari gradbi ;))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bitola...ama vremeto bese loso.. :(

   Delete