Wednesday, May 15, 2013

NEON

И еве една неон комбинација која ми е инспирација од ланчето од мојата колекција за да видите како тоа изгледа во една комбинација. Јас се одлучив за една по смела варијанта од јаки бои, но се разбира можете да го комбинирате и со фармерчина и кошулче и високи потпетици...
И ете погледнете како сето тоа изгледа, и имајте убав ден мои пријатели и непријатели! :)

14 comments:

 1. Аууу браво!Ме погодуваш со ваквите комбинации скроз. ЕПтен си згодна значи, ептен :))
  А кај е локацијава, ептен си ја погодила за денес.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Falaaa ova e vo centar kaj uni banka :-)

   Delete
 2. prekrasno....samo kako uspea i zidot da bide vo ton,izgleda ti si go farbala namerno...

  ReplyDelete
 3. Навистина си уникатна :)) Браво за комбинацијата. Убавица!!! :D

  ReplyDelete
 4. U SKOPJE OVIE CIZMI SE NOSEA PRED DVE GODINI

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lecisi gi kompleksite dusho moja...ti stojam na raspolaganje :-)

   Delete