Thursday, May 9, 2013

Butterfly effect

Кој помалку ги обожува жештините , сега ужива во ова убаво време...  И секако мојата инспирација кога нема сонце секогаш посегнувам по јаки бои за да го постигнам балансот и во себе и во надворешната средина. Ефектот на пеперутката- ланче од мојата колекција, многу убаво се совпадна, барем по мој вкус во оваа комбинација. Ова е за оние кои сакаат да експериментираат и да бидат впечатливи но во умерена доза :).
  Имајте убав ден и дишете од свжиот воздух! :*


7 comments:

 1. noga li e droga li e :))))-najubava i najzgodna edna-NIZAEDNA!! :)) lanceto epten mi se svigja vo kombinacijava-skroz tvoj stil-bravo!

  ReplyDelete
 2. hahah jaka rima...Fala src :*

  ReplyDelete
 3. Mnooogu mi se svigja kako izgledash, bojata na hulahopkite e prejaka, a i suknjiceto isto taka, sovrsheno si gi uklopila so lanceto.
  :*

  ReplyDelete
 4. Its like you learn my mind! You appear to grasp a lot approximately this,
  like you wrote the ebook in it or something. I think that you just could do with some p.c.
  to power the message home a little bit, but instead of
  that, this is fantastic blog. A fantastic read. I will certainly be back.


  Also visit my blog post; suplemen fitness

  ReplyDelete