Monday, April 22, 2013

Понеделнички ќе започнам со еден аутфит за оние кои сакаат да постигнат еден елегантен но секојдневен изглед, исполнет со енергија од моќта на боите, а сукњата со нејзината 3/4 должина ќе направи да изгледате како вистинска дама :).Погледнете ги фотографиите, започнете ја неделата храборо и бидете свои! Имајте убав ден!


8 comments:

 1. Vrvno! Kosulkata e preslatka, a suknjata e predobra,i boja i model, i super ti stoi, pliseto ne stoi bas na site onaka ko so treba,ama na tebe extra ti stoi!

  ReplyDelete
 2. poslednata slika najjaka,
  kosulata e preubava

  ReplyDelete
 3. Здолништето е преубаво, модел и боја, а и супер си го искомбинирала.

  ReplyDelete