Tuesday, April 30, 2013

Црно и бело

Добар ден на сите каде и да сте и што и да правите :)...
Денешниот пост ќе биде комбинација на еден аутфит и едно ланче од мојата рачна изработка, и како тоа може да се вклопи во еден аутфит. Главната инспирација ја добив директно од него а се останато спонтано се вклопи спонтано ( хеланкии и бело блузе) и добив еден комплетен изглед на црно бела комбинација. Погледнете ги фотографиите и имајте убав ден!


6 comments:

 1. Extra, helankite se zaaakon, i bluziceto isto taka, pa i so lanceto top si iskombinirala , a kosata crvena taman te otvara :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Falaaa...tebe ke te proglasam zanajveren komentator i citatel na blogot :-) :-*

   Delete
  2. Hehehehe, ama stvarno mi se svigjaat tvoite kombinacii, sekogas si vo ton i pazis na se :)))i moram da te pofalam so komentar :**

   Delete
  3. Fala... Bas komentirav so Anita deka mi se dopagjas so stilot...znaci obostrano e :))

   Delete