Wednesday, April 24, 2013

Добар ден !

 Во денешниот пост ќе погледнете поелегантна комбинација од црни пантолони и црна блуза со златно-црвени детали, и според мене најинтересниот детал во целата комбинација се чевлите кои со нивната интересна и невообичаена форма му даваат на изгледот една убава свежина.
Ваква црна комбинација може да ја комбинирате со милион различни детали, бои, спорски, елегнатни, чик и што ли уште не...потребна е само вашата креативност...
Имајте убав ден  :)
6 comments:

 1. Definitivno cevlite ja osvezuvaat kombinacijava, mnogu se jaki ;))

  ReplyDelete
 2. Какви пози правиш, секоја чест! Црвените детали, но и бојата на косата многу добро се вклопуваат и ја прават многу поинтересна комбинацијата :)

  http://fashioncompilation.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ispraksiranaaa do maksimum..fala :-):-)

   Delete
 3. Црно-црвен избор ми е најдобар.
  Супер изгледаш, чантата многу ми се допаѓа. :*

  ReplyDelete