Tuesday, April 9, 2013

Добар ден на сите!
Во  денешниот пост ќе ме видите во долг црн фустан што го шиев сама  специјално за затворањето на Деновите на Македонска Музика. Овој пат го искомбинирав со златни детали кои му дадо еден поелегантен изглед (барем така мислам ) :). Ваквите фустани секогаш може да ги комбинирате со различни детали и секогаш да го освежувате со некоја ваша идеа и инспирација!
Погледнете ги сликите и се надевам дека ќе ви се допадне!
Имајте убав ден :*


6 comments:

  1. znaesh deka si najzgodna-taka??? cisto da te potsetam :)

    ReplyDelete
  2. You can't go wrong with black dress:) So zlatnive detali e ultra elegantno i seksi :))

    ReplyDelete
  3. Iskreno jas sum poveke za vecerna varijanta kako ovaa, doagja do izraz zenstvenosta. Ti sekako top izgledas i vo predhodnite postovi ama toa e sepak dnevna sema. Extra si vo sekoj slucaj.

    ReplyDelete