Thursday, April 4, 2013

Добар ден  на сите..иако времето не ветува многу се надевам дека денот ке си го разубавите на свој начин.. а јас , ќе се потрудам да видете уште еден интересен пост што овој пат тоа ќе биде мојата блуза со принт на американското знаме..За да биде по шик додадов црвени штикли за еден по невообичаен изглед.. тоа е тоа..експериментирајте, не се плашете и бидете свои!!! Имајте убав ден
12 comments:

 1. Super si, crvenive stikli bas ja osvezuvaat kombinacijava :))

  ReplyDelete
 2. Се согласувам со Мариа, интересно излегло со црвените штикли, да се биле некои други, не би била вака впечатлива
  http://thedreamofstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Скроз оригинална :)

  ReplyDelete
 4. Predobro!

  http://alexandrainwonderland1.wordpress.com/

  ReplyDelete
 5. mnogu ubavi sliki,mnogu mi bese drago sto se podruzivme:)
  kombinacijata odlicna:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. I mene!!! Se nadevam ke pravime druzba naskoro!!

   Delete