Thursday, April 18, 2013

И повторно се навраќам на една црно бела комбинација, суќничка која сама ја шиев и блуза која ми е подарок од една многу добра пријателка, за на крај високите потпетици да ја заокружат целата комбинација кои прекрасно се вклопуваат во овај аутфит.Фотографот за денес е мојот сопруг. Толку од мене за денес, имајте убав ден :)
погледнете ги сликите и уживајте!

8 comments:

 1. Obozavam vakvi pufkasti suknjicki, a tebe super ti stoi, a sandalkite gi izdvojuvam kako naj naj najubav del, mnogu mi se dopagaat, a vo tvojata kombinacija odlicno vklopeni
  http://thedreamofstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. You can't go wrong with black & white ;)Super si oblecena,ama i na mene isto ko na Marija,sandalkite mi se favorit ;))

  ReplyDelete
  Replies
  1. I jas gi obozavam sandalkite tie bash ja nadopolnuvaat celata kombinacija :)

   Delete
 3. Се фативме сите за сандалите, преубави се.
  Убаво изгледаш :*

  ReplyDelete