Wednesday, April 17, 2013

Во денешниот пост ќе погледнете комбинација спој на јаки и силни бои..кои ги обожавам и се актуелни ова сезона. Инспирацијата доаѓа од пролетните чимички кои се со шарен принт од истите, посгледенете го крајниот производ и видете дали ќе ви се допадне! Уживајте во убавиот ден :*


8 comments:

 1. Mnoogu mi se dopagja!Zivo, i razigrano, bas kako sto im dolikuva na proletnite denovi:)A ti si prezgodna bre:))

  ReplyDelete
 2. Многу убава, весела комбинација. Со вакви бои расположението е секогаш на високо ниво :) Одлично!

  http://fashioncompilation.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. so fotograf ke bev hahahahah-super izgleda src!! ti prekrasna ko i sekogash <3

  ReplyDelete
 4. ''....ти си савршенство без мане,
  ти си лутка са насловне стране....''

  :-)

  немам што да додадам

  ReplyDelete