Sunday, April 7, 2013

DISNEY :)

Незнам како е времето низ цела Македонија...но Скопје е врнежливо, ладничко и тмурно.. Денешната комбинација е блузичка во риги со принт на Мини Маус..искрено ги обожавам овие Disney маички и ги имам во доста голем број.. Супер се за комбинирање за еден ваков ден и вакво време.. а особено за по игротеки!!! :)
Уживајте по домче, филмче, кафенце.. а и не заборавајте,напревете си една своја комбинација! :)
8 comments:

 1. Superski! Lezerno i shizichki vo isto vreme :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kombinacii za sekoja prilika :-):-):-) :-*

   Delete
 2. Ми се допаѓа како патиките одат со синиот детал на маичката.

  ReplyDelete
 3. Со оваа комбинација ми даваш мотивација за денешниот трмурен ден. Маичката ептен е шик во комбинација со прекрасното црно сако. Патиките се баш штосни :)

  Поздрав

  ReplyDelete
 4. patikite i maickata se prekrasni

  ReplyDelete
 5. Ти ги обожавам патиките, бојата особено.

  http://www.starduststain.com/

  ReplyDelete