Monday, April 15, 2013

Добар ден на сите! Во денешниот пост ке погледнете комбинација од пастелни бои, која делува многу нежно и пролетно. Комбинацијаата на нежно розева и минт боја ја надополнив со минт високи потпетици и само еден розев цвет на минт блузата, и мислам дека е доволно, оставам на вас да погледнете и да видете дали ќе ви се допадне! Уживајте во убавиот ден :*


8 comments:

 1. Ni se dopagja, mnogu i toa! Mmnogu slatko izgledash :)))

  ReplyDelete
 2. UBAVINOOOOOO...KOMBINACIJAVA MI E NAJSKI ,EPTEN JAKA

  ReplyDelete
 3. LELEEE ubavina od boi..i mnogu ubavo ti stojat!! :**

  ReplyDelete
 4. Прекрасни бои, прекрасна комбинација! Многу ми се допаѓа овој спој на бои, делува многу раслопожувачки. Штиклите се преубави!

  http://fashioncompilation.blogspot.com/

  ReplyDelete