Sunday, April 14, 2013

Недела..отсекогаш ми била Lazy.. па затоа денес се одлучив на едн опуштен аутфит каде само ќе поиграм  со комбинацијата на бои, црвена со кралско сина боја... двете бои се јаки и смели и за да се усогласи сета таа комбинација додадов ланче во истите бои и високи патики заради должината и кројот на пантолоните.. Одлично за неделно попланде, прошетка низ парк... па и кафенце во вашето маало.
Имајте убаво неделно пладне! :*

12 comments:

 1. Pantalonivte ti vrishat.Mnogu se jaki :))Superkombinacija si napravila ;))

  ReplyDelete
 2. Е ова ти е одлично!!! Прво помислив дека е макси суќна, али вака уште поубаво изгледа ;)

  ReplyDelete
 3. Одлична!
  Мислам до сега и не си направила некоја грешка.
  Супер спој на бои, панталоните преубаво ти стојат =)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pa i da se napravi ne e strashno..treba da se eksperimentira :-)

   Delete
 4. Многу ми се допаѓа спојот на две јаки бои.
  Одлична комбинација. Предобра си! :)

  http://fashioncompilation.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. simona nema promasaj,a pantalonite se odlicni

  ReplyDelete