Wednesday, April 10, 2013

Денешниот ден ветува многу, сонце, ведро небо....и јас ќе ви предложам една интересна комбинација во денешниот аутфит. За сите што имаат едно парче облека со тигарски принт им предлагам да го искомбинираат со нешто маслинесто....како што направив јас :))...
Погледнете ги фотографиите и уживајте во убавото време!
:*
8 comments:

 1. Odlicno!!!!!!! mi se dopagja ovaa kombinacija mnoguu! :*

  ReplyDelete
 2. Odlicno izgledas i kombinacijata na tigresto so maslinesto odlicno odgovara. Samo moram da kazam deka e prolet, dosta so esenski boi.

  ReplyDelete
 3. Tip top si;) Iako ne go sakam bas ovoj animal print , sega mi se svigja kako go imas iskombinirano :)))

  ReplyDelete
 4. Не сакам многу анимал принт, но ти одлично си го изнела во комбинацијава.

  ReplyDelete