Saturday, April 20, 2013

 Ќе се надоврзам на вчерашниот пост,  суќничка со бели точки која ја шиев исто така сама и од истиот материјал ја украсив жолтата плик ташна, жолтата кимоно блузичка и црната наметка дадоа еден пошик изглед, и чевлите кои ги обожавам сосем се вклопија во аутфитот.
 Имајте убав викенд,

и уживајте во убавото време!

12 comments:

 1. И во друга боја имаш? Ако се од скоро купени кажувај од каде.

  Убаво изгледаш, овој спој на бои ми е меѓу омилените.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Od leptokarija :) , da vo razlicni boi se ! :)

   Delete
 2. Odlicno,odlicno,odlicno! Suknjata e fenomenalna, a zoltovo taka fino ja osvezuva uf uf ;)) Kje se povtoram, ama sandalive se vrvni ;))

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahaha Sandalite bas se vklopija ovie se so zolto...taman! :) Fala

   Delete
 3. Fantastična kombinacija. Suknja mi se baš sviđa!

  ReplyDelete
 4. Super kombinacija...zoltovo epten mi odi so crno belo posebno so tockive :)

  www.worldfashionadvice.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. ehhh ovaa NASHA suknja e neodoliva ;))

  ReplyDelete