Monday, April 29, 2013

Hello на сите...утрото некако ми почна со чешање, кивањe, потечена во очите..значи...започна борбата со алергијата :).. Но не ме попречува во тоа денес да ви претставам еден многу интересен аутфит. Повторно модата се навраќа на разголување на стомакот..и ете една таква комбинација,блузе или можам да кажам бебидолче таков е моделот.. со долга риба сукња која ја шиев и кои ги сошив повеќе за оваа сезона :).. Тексас краткото палто му дава еден чик  или шик изглед.ланче со зебра дизајн....и едноставно нема да останете незабележани...комбинацијата е за оние кои се малку посмели кога избираат што да облечат!
Имајте убав ден и внесете ја пролетта во вашиот гардеробер!

14 comments:

 1. Kombinacija za zgodnite kako tebe :) Mnogu mi se svigja suknjata, i zebra print lanceto.

  ReplyDelete
  Replies
  1. :))))) Taka se pogodi shto da pravam :))

   Delete
 2. Прекрасно и многу храбро! Браво :)

  http://sanjaburgundy.blogspot.com/2013/04/floral-skirt.html

  http://www.bloglovin.com/blog/4060700

  ReplyDelete
 3. goli meshinja,goli meshinjaaaa....juhuuuuu :)))))-ME,LIKE IT!!!

  ReplyDelete
 4. На тебе се' ти стои, презгодна си :))) Оваа комбинација многу добро ти прилега! Одлично.

  http://fashioncompilation.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. So tvoja dozvola slikata so sareniot zid ke ja upotrebam kako wallpaper :-P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ke dozvolam.. se razbira 15 evra :)))

   Delete
 6. Predobro! Btw, super blog, pratimo se?

  ninafashionshow.blogspot.com

  ReplyDelete