Friday, April 12, 2013

Во денешниот пост ќе го погледнете мојот избор за денешниот аутфит. Комбинација на теѓет и бела боја, со која на крај пробав да ги разбијам со лимон жолта боја за да постигнам еден посвеж изглед. Интересниот принт на хулахопките што имаат двоен ефект на доколенки и хулахопка има даде на целата комбинација еден поинтересен изглед. Се надевам дека ќе ви се допадне. Имајте убав ден!!!

11 comments:

 1. Преубава си ми, во живо уште повеќе :) Супер интересна комбинација. Секогаш пријатно изненадуваш :*

  http://fashioncompilation.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Samo da ti kazam deka vo zivo si uste pozgodna
  ::))

  ReplyDelete
 3. Хулахопките се баш штосни. Ми се допаѓа како изгледаш, во живот уште подобро изгледаше комбинацијава.

  ReplyDelete
  Replies
  1. :-* falaa inaku denes zaglaviv vcera kade shto bevme :-):-):-)

   Delete
 4. sho ubava alka imas :)) <3 lepoticka

  ReplyDelete
  Replies
  1. zasto ne pisuva od kade e alkata:)

   Delete
  2. Po princip nishti ne pusuvam od kade e..ama alkata eve e moja zamusla ili kreacija izrabotena od veshtite race na Anita :-)

   Delete
  3. Plus za lance e praveno ne doagja vakado izraz so sledna konbinacija i reklamacija :-)

   Delete