Wednesday, April 17, 2013

Денес ќе видите еден кежуал аутфит со безвременскиот џинс, недополнет со бела блузичка и шик патичина. Немам што повеќе да кажам осветн тоа дека во вакава комбинација би се чуствувале комотно, погодна за прошетка и мора да напоменам за игротека :)..
Имајте убав ден!
2 comments:

  1. Mnogu mi se dopagja, kaishot i paticinjata i davaat poseben shmek na kombinacijava ;))

    ReplyDelete