Monday, April 8, 2013

Христина Деспотовска

За Христина Деспотовска можам да кажам дека нејзината ревија беше порака како треба да изгледа една девојка  во секојдневието  и креации за посвечени пригоди каде што ќе покажете дека сте девојка со свој стил. Порака со мнгоу ведар и смел дух, полна со храброст и ведрина, исполнета со комбинирање на смели бои со кои никогаш нема да останете незабележани...право освежување и баш по мој вкус!!! Погледнете ги фотографиите...и уште еднаш Браво за успешната ревија на FWS!!!
8 comments:

 1. Gledam tolku mnogu ubavi kombinacii na boi i modeli, mnogu od ova bi mozela da nosam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Дефинитивно многу посекојдневни парчиња, кога излегуваа моделите сите викавме - е ова би го носела :)

   Delete
 2. Ауу, модели во 'моите' бои :)...дефинитивно да, и јас би носела некои од нив.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Super dnevni i istovremeno nedekojdnevni kombinacii...preubavi se

   Delete
 3. i jas kako marija mnogu od ova bi mozela da nosam :)

  ReplyDelete
 4. great post!
  what about follow each other?
  let me know :)
  have a nice day!
  xx
  veronica

  ReplyDelete
  Replies
  1. http://modataemojastrast.blogspot.com/?m=1

   Delete