Monday, April 15, 2013

Во днешниот пост ќе го погледнете мојата тоалета што ја носев за затворањето на  FWS... Не баш се некое големо воодушевување од ревијата но сепак тоа ќе го оставам да го коментираат оние кои се компетентни за тоа :). Овој зелен фустан го украсив со жолт накит за еден по чик изглед :) што се надевам дека ќе ви се допадне, погледнете ги сликите и имајте убав ден! Надвор е прекрасно

:)

14 comments:

 1. Auuuu fustanov 1o-ka! I plus vo mojata omilena boja, pozadinava za slikanje ti e mnogu jaka, i onaka si ko umetnicka slika celata ;))
  Super ste i ti i devojkite, epten ste se doterale :))

  ReplyDelete
 2. Прекрасни сте! :)

  http://sanjaburgundy.blogspot.com/2013/04/the-best-way-to-wear-leather.html

  ReplyDelete
 3. juhuuu me ima i mene,simona prekrasno izgledase obozavam vakvi boi koi ja razbivaat onaa monotonija na crni fustani,koi se najcest izbor na posetitelite...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Te imaaa :-) sve boje lepo mi stoje :-):-):-)

   Delete
 4. Симона прекрасна си!!! Изгледаш бомбастично, фустанот фантастичен! Ми се допаѓаат жолтите модни додатоци.

  http://fashioncompilation.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Mnogu sakam dolgi elegantni fustani gledam deka i ti, zeleno so zolto spored mene nikogas ne e utka!
  Prekrasna si :)

  ReplyDelete
 6. okvir, super ideja za fotke! ;) haljina je bas dobra!

  ReplyDelete